231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > "Alvinczi út", 1921

29. Bosznay István (Csurgó, 1868 - Budapest, 1944)

"Alvinczi út", 1921

olaj, fa

14,5*22,5 cm

j.j.l.: Bosznay 921; ho. felirat: Alvinczi út 921 Bosznay István