29. Bosznay István (Csurgó, 1868 - Budapest, 1944)
"Alvinczi út", 1921
olaj, fa
14,5*22,5 cm
j.j.l.: Bosznay 921; ho. felirat: Alvinczi út 921 Bosznay István