231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Lány népviseletben, 1937

135. Parobek Alajos (Szeged, 1896 - Szeged, 1947)

Lány népviseletben, 1937

olaj, vászon

70*50 cm

j.j.l.: Parobek 1937