231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Hegyvidéki táj

11. Bogdánffy-Pauly Eric (Berlin,1869 - Berlin,1918)

Hegyvidéki táj

olaj, vászon

74,5*100,5 cm

j.b.l.: E. Pauly