231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Abrakolás

88. Ujváry Ferenc (Kisoroszi, 1898 - Kisoroszi, 1971)

Abrakolás

olaj, vászon

55*68 cm

j.b.l.: Ujváry Ferenc