231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Falusi részlet

116. Bihari Sándor (Rézbánya, 1855 - Budapest, 1906)

Falusi részlet

olaj, fa

30*35,5 cm

j.j.l.: Bihari S. (töredékes)