231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > "Gyümölcsszedők"

250. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

"Gyümölcsszedők"

rézkarc, papír

300*330 mm

j.j.l.: Szőnyi István