231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Pünkösdirózsák háttérben Mária képpel

151. Stark Teréz (Milánó, 1856 - 1946)

Pünkösdirózsák háttérben Mária képpel

olaj, vászon

83,5*59 cm

j.j.l.: Stark T.