167. Halápy János (Pórszombat, 1893 - Budapest, 1960)
"Tihanyi felhők"
akvarell, pasztell, papír
49,5*69,5 cm
j.j.l.: Halápy János; ho.: Magyar Képzőművészek Országos Szövetsége kiállítási cédula