231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > "Tihanyi felhők"

167. Halápy János (Pórszombat, 1893 - Budapest, 1960)

"Tihanyi felhők"

akvarell, pasztell, papír

49,5*69,5 cm

j.j.l.: Halápy János; ho.: Magyar Képzőművészek Országos Szövetsége kiállítási cédula