231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Őszi erdő

1. Zeller Mihály, Peleskei (Nagypeleske, 1859 - ?)

Őszi erdő

olaj, vászon

117*197 cm

j.j.l.: Zeller M.