231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Ménes a gémeskútnál

74. Juszkó Béla (Tatatóváros, 1877 - Budapest, 1969)

Ménes a gémeskútnál

olaj, vászon

74*100 cm

j.b.l.: Juszkó

keret nélkül, sérült