231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Gőzhajók I.-II., 1894

169. Schiler jelzéssel

Gőzhajók I.-II., 1894

akvarell, papír

160*120 mm

j.j.l.: és bl.: Schiler 94