231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Virágzó bokrok, 1930

72. Teleky Ralph (Brassó, 1890 - 1982)

Virágzó bokrok, 1930

olaj, vászon

50*60 cm

j.b.l.: Teleki R. 1930