231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Utolsó vacsora és Sírbatétel

357. Fogarasi ikonfestő, 19.sz.vége

Utolsó vacsora és Sírbatétel

festett üveg

64*47 cm

sérült, restaurált