239. Porcelánok, ezüstök és ékszerek > Zenélő fiúk

1308. Zenélő fiúk

Bécs, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, talpán máz alatti kék jelzettel, restaurált

m: 22,5 cm