239. Porcelánok, ezüstök és ékszerek > Csésze és alj

1319. Csésze és alj

Herend, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, talpakon máz alatti kék jelezettel

m: 6 cm; d: 14 cm