239. Porcelánok, ezüstök és ékszerek > Angyali üdvözlet

1622/1. .

Angyali üdvözlet

26,5*20 cm

18. sz., gouache, pergamen, antik ezüst keretben, tûzaranyozás nyomaival, achát és karneol díszítéssel, sérült, hiányos