239. Porcelánok, ezüstök és ékszerek > Rokokó pár

1316. Rokokó pár

Herend, 20. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelzett a talpán: masszába nyomott "Herend" és máz feletti jel

m: 16 és 16,5 cm