239. Porcelánok, ezüstök és ékszerek > Dísztányér

1310. Dísztányér

Herend, 20. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, középen figurális jelenettel, áttört peremmel, alján kék jelzettel és Csiszár József porcelánfestő aláírásával, 8429 karcolt számozással

d: 24 cm