1310. Dísztányér
Herend, 20. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, középen figurális jelenettel, áttört peremmel, alján kék jelzettel és Csiszár József porcelánfestő aláírásával, 8429 karcolt számozással
d: 24 cm