1302. Váza
Herend, 20. sz. eleje, áttört, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: máz alatti kék koronás címerrel, masszába nyomott "Herend" felirattal, 6713 belekarcolt számmal
m: 29 cm