239. Porcelánok, ezüstök és ékszerek > Váza

1302. Váza

Herend, 20. sz. eleje, áttört, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: máz alatti kék koronás címerrel, masszába nyomott "Herend" felirattal, 6713 belekarcolt számmal

m: 29 cm