239. Porcelánok, ezüstök és ékszerek > Asztali virágtartó (?)

1307. Asztali virágtartó (?)

francia, 1800 körül, festett, aranyozott porcelán, aljában masszába nyomott 1219 és S9, aranyozása kissé kopott

m: 13 cm