239. Porcelánok, ezüstök és ékszerek > Csokoládés csésze

1320. Csokoládés csésze

Thüringia, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: masszába nyomott "F&R"bélyegzővel, monokróm tájképpel

m: 9 cm