1309. Potpouri tartó
Berlin, 19. sz. második fele, festett, aranyozott, áttört porcelán, faunfejes fülekkel, az alján máz alatti kék jellel, két oldalán gáláns jelenetekkel, kis sérüléssel, restaurált
m: 30 cm