239. Porcelánok, ezüstök és ékszerek > Potpouri tartó

1309. Potpouri tartó

Berlin, 19. sz. második fele, festett, aranyozott, áttört porcelán, faunfejes fülekkel, az alján máz alatti kék jellel, két oldalán gáláns jelenetekkel, kis sérüléssel, restaurált

m: 30 cm