239. Porcelánok, ezüstök és ékszerek > Fedeles díszváza

1306. Fedeles díszváza

Doccia, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, antikizáló jelenetekkel, jelzett az alján: máz alatti koronás "N" monogram

m: 55 cm