239. Porcelánok, ezüstök és ékszerek > A Tél allegóriája

1315. A Tél allegóriája

Herend, 20. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, Belloni László munkája, jelzett a talpán: masszába nyomott "Herend" és máz feletti jel, Belloni László jelzet

m: 24 cm