239. Porcelánok, ezüstök és ékszerek > Ifjú pár galambokkal

1311. Ifjú pár galambokkal

Bécs, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, talpán máz alatti kék jelzettel, apró sziromhibákkal

23,5*22*17 cm