1317. A virágárus, a cserépárus és az osztrigaárus
Herend, 20. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, kettőn: "Belloni László" jelzéssel, az alján: masszába nyomott "Herend" és máz feletti jel
m: 26 cm; 27 cm ; 27,5 cm