239. Porcelánok, ezüstök és ékszerek > Sétakocsikázás

1313. Sétakocsikázás

német, Sitzendorf (?), 20. sz. második fele, festett porcelán, talpán máz alatti kék jelzet, apró sérüléssel

39*41 cm