239. Porcelánok, ezüstök és ékszerek > Herendi teáskészlet

1305. Herendi teáskészlet

Herend, 1943, festett porcelán, Sanghai dekor, mandarin figurás fogókkal, fülekkel, talpakon jelzett, 1 db süteményes tányér restaurálva, apró hibával

m: 6,3-15,5 cm; d: 14,5-17,5 cm