230. Ezüstök, ékszerek, fajanszok, üvegek, művészeti tárgyak, porcelánok és kerámiák > Vizeskorsó

807. Vizeskorsó

Kis-Ázsia, 13-14. sz., égetett cserép, restaurált

m: 26 cm