230. Ezüstök, ékszerek, fajanszok, üvegek, művészeti tárgyak, porcelánok és kerámiák > Úti íróasztal

817. Úti íróasztal

India, 20. sz. eleje, mahagóni, szalma és csont berakásokkal, kis sérülésekkel

15*40,5*23,5 cm