230. Ezüstök, ékszerek, fajanszok, üvegek, művészeti tárgyak, porcelánok és kerámiák > Kancsó

814. Kancsó

Közel - Kelet, 19. sz., kalapált, domborított vörösréz, ónozással, kis sérüléssel

m: 33 cm