230. Ezüstök, ékszerek, fajanszok, üvegek, művészeti tárgyak, porcelánok és kerámiák > Bikonikus urna

806. Bikonikus urna

Kárpát-medence (Dunántúl), Kr. e. 8 - 7. sz., mázas, égetett cserép, karcolt díszítéssel, sérült

m: 43 cm