230. Ezüstök, ékszerek, fajanszok, üvegek, művészeti tárgyak, porcelánok és kerámiák > Dísztál

815. Dísztál

Irán, 19. sz., réz, trébelt, kalapált, állatalakos díszítéssel

d: 42 cm