285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Varrókészlet

1305. Varrókészlet

Bruttó: 44 g, h: 2-11,5 cm, doboz: 15,2*15,8 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, áthajtott szalag motívumokkal, fém szerelék kiegészítésekkel, AB mesterjegy, eredeti türkizkék selyemmel bélelt dobozában, üres réz monogrammezővel, matricázott és festett porcelán képmezővel, kis sér