1378. Kínálótál
220 g, 20,5*4 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, kerek forma, széthajló peremén átfűrészelt díszítéssel és babérfüzéres szegéllyel