285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Evőeszközkészlet, 12 személyes

1462. Evőeszközkészlet, 12 személyes

Nettó: 4334 g

Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy és néhány pótolt darabon Budapest, 1937 – 1966 közötti fémjel, WGY és GM mesterjegyek, angol vágott fazonú nyelek, A.ZS. (Adorján Zsuzsanna) tulajdonosi monogrammal, solingeni