1412. Gyerekcsörgő láncon
37 g, csörgő h: 10,7 cm, lánc h: 62 cm
Bécs (?), 19. sz. vége, 800 ezrelékes ezüst, pesti hivataljellel ellátva, H.L.S. vésett monogrammal, ezüst láncon, megkopott mesterjegy, sérült