285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Skót tubáktartó

1464. Skót tubáktartó

Bruttó: 848 g, m: 24,7 cm

London, 1878, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 925 ezrelékes sterling ezüst szerelék, talp, golyó láb, beültetett dobozka belül aranyozva, rugós nyitógombbal, JB – AJ mesterjeggyel, csavarodó juh szarv ezüst záródísszel, kis sérüléssel