285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Gyümölcsfa ágán ülő madárka

1055. Gyümölcsfa ágán ülő madárka

240*320 mm

Kína, 1900 körül, színes fametszet, papír, j.b.l.: felirat és pecsételt jelzettel, sérült