1388. Desszertes – gyümölcsös készlet, 6 személyes
Nettó: 180 g, h: 15,2 – 17 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, TL mesterjegy, aranyozott acél pengékkel, eredeti dobozában