1387. Kompótos készlet, 6 személyes
308 g, h: 15,7 – 22,6 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Vincenz Carl Dub mesterjegy, rózsás – leveles díszítésű nyelek, Faragó Sándor eredeti forgalmazó dobozával