285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Desszertes – gyümölcsös készlet, 6 személyes

1388. Desszertes – gyümölcsös készlet, 6 személyes

Nettó: 180 g, h: 15,2 – 17 cm

Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, TL mesterjegy, aranyozott acél pengékkel, eredeti dobozában