285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kompótos készlet, 6 személyes

1387. Kompótos készlet, 6 személyes

308 g, h: 15,7 – 22,6 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Vincenz Carl Dub mesterjegy, rózsás – leveles díszítésű nyelek, Faragó Sándor eredeti forgalmazó dobozával