285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kanál és húsvilla

1303. Kanál és húsvilla

101,7 g, h: 19,5 cm

olasz (?), 19. sz. közepe, antik ezüst, színes, festett zománc díszítéssel, plasztikus női büsztökkel, puttó fejjel, villa rész fém, restaurált