1292. Puttó
Bruttó: 284 g, talppal m: 11 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst öntvény, elkopott mesterjegy, kerek fa talpazaton, javított és kis sérüléssel