1385. Szecessziós kínáló
Nettó: 940 g, 30,5*24,7 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy, kerek talpon, korinthoszi oszlopokon álló széles tál, babérkoszorús peremdísszel, eredeti, színtelen, csiszolt üvegbetéttel, kis sérüléssel