285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Virágzó ág

1054. Virágzó ág

330*430 cm

Japán, 20. sz. eleje, tus, akvarell, papír, j.b.f.: felirat és pecsételt jelzet