271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Jelenetek Nagy Sándor életéből

701. Jelenetek Nagy Sándor életéből

olasz, 19. sz., faragott csont figurális képmezőkkel, Jupiter és Juno, Nagy Sándor áldozatot mutat be Jupiternek, faragott fa, csavart oszlopos keret kitámasztóval, sérülésekkel, 37,5*33*5,2 cm