701. Jelenetek Nagy Sándor életéből
olasz, 19. sz., faragott csont figurális képmezőkkel, Jupiter és Juno, Nagy Sándor áldozatot mutat be Jupiternek, faragott fa, csavart oszlopos keret kitámasztóval, sérülésekkel, 37,5*33*5,2 cm