271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Földgömb

719. Földgömb

magyar, Magyar Földrajzi Intézet Rt. Budapest, 20. sz. első fele, esztergált fa talapzaton, papírmasé, sérült, hiányos, m: 38 cm