271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Utazó óra

709. Utazó óra

francia, 19. sz. vége, ébresztős, egyhetes járat, cilinderes gátszerkezet, aranyozott sárgaréz tokban, csiszolt üveglapokkal, római számos zománcfestett számlappal, m: 19 cm